Platinium Platter Awards 2014

Jau piekto gadu biznesa žurnāls RigaNOW! izvēlas labākos restorānus, viesnīcas, iepirkšanās un izklaides vietas Rīgā un apbalvo tās ar Platinum Platter Award.
 
Platinum Platter ieguvējus izvēlas 4 nozares profesionāli speciālisti no dažādām ar tūrismu saistītām jomām, balstoties uz vairāk nekā desmit kritērijiem.
 
Platinum Platter balvai nav analogu Latvijā, un to saņemt nozīmē -  būt labākajam savā nozarē.
 
2014. gadā par labāko SPA Latvijā atzīts 
salons AQUA VILLA SPA!

 

Jāapmeklē 2012. gadā!

Dažreiz ir tādi dzīves brīži, kad nepieciešams tikt prom no visa... un kur to labāk izdarīt, luksusa klases, ekskluzīvā SPA? Ieskatieties STYLIST.CO.UK izvēlētajā SPA izlasē no visu laiku labākajām SPA brīvdienām patiesai relaksējošai un vitalitāti sniedzošai atpūtai SPA no Lielbritānijas līdz Bali un tālāk...
Esam ļoti gandarīti, ka mūsu firmas "Bonitta" salons AQUA VILLA SPA tiek ieteikts, kā viens no pieciem pasaules SPA, ko vajadzētu apmeklēt 2012. gadā, kas ļautu izbaudīt brīnišķīgus, relaksējošus atpūtas mirkļus un lieliskas procedūras, masāžas u.c.


The best day SPAs overseas

Esam ļoti pateicīgi un laimīgi par Conde Nast Traveller starptautiskā portālā un žurnālā ievietoto The Readers SPA Awards 2011 apbalvojumu un augsto novērtējumu par firmas SIA "Bonitta" salonu AQUA VILLA SPA!

Nominācijā: The best day SPAs overseas (labākie aizjūras dienas SPA) AQUA VILLA SPA ierindots starp 10 labākajiem SPA pasaulē, pateicoties savām lieliskajām ķermeņa procedūrām, masāžām!Vairāk informācijas un pilns raksts šeit.

Informācija latviešu valodā portālā KasJauns.lv šeit.
   

Latvijas labākais tirgotājs 2011

2011. g. 9.februārī, Rīgā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības zālē notika apbalvošanas ceremonija par godu konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2011”. Konkursu rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību ar mērķi popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, kā arī paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti
Apbalvošanas ceremoniju atklāja LTA prezidents Henriks Danusēvičs. Pasākuma laikā tika nolasīti valsts augstāko amatpersonu apsveikumi, klātesošos uzrunāja LR Ekonomikas ministrijas Parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece attīstības jautājumos Sniedze Sproģe un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.
Konkursā tika vērtēti vairāk kā 100 uzņēmumi no visas Latvijas, finālā - 53.

SIA "Bonitta" salons "AQUA VILLA SPA" ieguva titulu "UZVARĒTĀJS"


Bonitta Wellness

AQUA VILLA BOUTIQUE SPA

Vecrīgā, Pēterbaznīcas ielā 17 (orientieris Grēcinieku iela 9) pie pašiem Pēterbaznīcas mūriem.

Darba laiki:
pirmdienās nestrādājam
otrdienās - sestdienās: 10:00 - 20:00
svētdienās strādājam pēc pieraksta

Tālrunis +371 29196349, +371 67814686
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.